Gdzie kupić olej lniany - LenVitol

Lenvitol sklepy - olej lniany wysyłka

Zapraszamy Państwa do zamówienia oleju lnianego LenVitol w naszym sklepie zielarskim. Oleje wysyłane przez naszą Zielarnię są zawsze świeże, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że nie dostaną produktu z krótkim terminem ważności.

Olej lniany LenVitol - wysyłka z dostawą do domu

Zamówienie oleju lnianego LenVitol w sklepie internetowym

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego sklepu zielarskiego internetowego, znajdującego się pod adresem https://evital.pl.
Znajdą tu Państwo możliwość zamówienia świeżego oleju, oraz wyboru odpowiadającej Państwu metody dostawy.

Aby przejść bezpośrednio do strony z olejem LenVitol proszę kliknąć TUTAJ

Olej lniany LenVitol - sklep stacjonarny

Olej lniany LenVitol - sklep w Poznaniu

Zapraszamy osoby będące z Poznania lub okolic do zakupu oleju lnianego LenVitol w naszych sklepach zielarskich. Zielarnie Evital znajduje się w 3 lokalizacjach w Poznaniu - Rataje, Winogrady, Górczyn.

Poniżej znajdują się dane adresowe i kontaktowe bezpośrednio do każdego ze sklepów.

Ważne informacje o oleju lnianym LenVitol

Oryginalny olej lniany LenVitol firmy Oleofarm posiada 3 miesięczny okres przydatności do spożycia. Ponadto olej wymaga przechowywania w odpowiednich warunkach – odpowiednia temperatura. Producent sugeruje przechowywanie oleju lnianego budwigowego w lodówce (nawet jeśli nie został jeszcze otwarty).

Jeśli olej ma gorzkawy smak to znaczy, że nie jest on już zdatny do spożycia – minął termin ważności lub nie był przechowywany w chłodnym miejscu.

Dostarczane przez nas oleje są przechowywane w odpowiednich warunkach, a na czas transportu pakowane są w styropianowe wytłoczki zapewniające stabilność temperatury na czas transportu (czas przesyłki to najczęściej 24h – wysyłamy przesyłki renomowaną firmą kurierską, która gwarantuje dostawę na następny dzień roboczy).

Z uwagi również na wymagane warunki przechowywania olej lniany wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Zamówienia składane w czwartek i piątek będą wysłane w poniedziałek w celu uniemożliwienia leżakowania oleju na magazynie firmy logistycznej (ze względu na różne temperatury panujące na magazynach).