Gdzie kupić

Gdzie kupić

Poniżej znajduje się lista z informacjami gdzie można kupić olej lniany budwigowy Oleofarm.

Za pośrednictwem naszych sklepów stacjonarnych jak i sklepu internetowego możecie Państwo kupić świeży Olej lniany budwigowy marki Oleofarm. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów Oleju lnianego tłoczonego na zimno dzięki czemu możemy zapewnić najdłuższe daty przydatności do spożycia. Chcesz się dowiedzieć jaka jest data przydatności aktualnie posiadanego przez nas oleju – napisz do nas lub zadzwoń.

 

W Poznaniu:

Sklep Zielarsko-Medyczny EVITAL
strona www: www.evital.pl

RATAJE:
os. Jagiellońskie 120
61-224 Poznań

GÓRCZYN:
ul. Leszczyńska 53
60-115 Poznań

WINOGRADY:
os. Wichrowe Wzgórze 105j
Poznań

.

Sklep Internetowy:

Zapraszamy do odwiedzenia naszego SKLEPU INTERNETOWEGO pod adresem www.evital.pl gdzie możecie Państwo zakupić Olej Budwigowy.


 UWAGA!

Jednocześnie przypominamy, iż oryginalny olej lniany firmy Oleofarm posiada 3 miesięczny okres przydatności do spożycia. Ponadto olej wymaga przechowywania w odpowiednich warunkach – odpowiednia temperatura. Producent sugeruje przechowywanie oleju lnianego budwigowego w lodówce (nawet jeśli nie został jeszcze otwarty).

Jeśli olej ma gorzkawy smak to znaczy, że nie jest on już zdatny do spożycia – minął termin ważności lub nie był przechowywany w chłodnym miejscu.

Dostarczane przez nas oleje są przechowywane w odpowiednich warunkach, a na czas transportu pakowane są w styropianowe wytłoczki zapewniające stabilność temperatury na czas transportu (czas przesyłki to najczęściej 24h – wysyłamy przesyłki renomowaną firmą kurierską, która gwarantuje dostawę na następny dzień roboczy).

Z uwagi również na wymagane warunki przechowywania olej lniany wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Zamówienia składane w czwartek i piątek będą wysłane w poniedziałek w celu uniemożliwienia leżakowania oleju na magazynie firmy logistycznej (ze względu na różne temperatury panujące na magazynach).

Zapraszamy do zakupów.